Доставка води додому

Доставка води додому в Харкові є, безумовно, однією з найбільш популярних послуг. Всім давно відомо, що якісна і чиста вода - запорука нормального функціонування організму людини. Тому для правильної роботи внутрішніх органів і правильного обміну речовин необхідно щодня вживати природну, натуральну питну воду.

Вода «Рощинская», перш ніж потрапити до вас додому, проходить сучасні методи водопідготовки, а також процес аерації. Завдяки спеціальній підготовці води «Рощинская» її мінеральний склад залишається незмінний. Ви отримуєте корисну воду і весь набір її природних корисних мінералів. Приготовлені на такій воді страви, зберігають більше корисних властивостей і смакових якостей. Все що вам потрібно - оформити доставку питної води до оселі.

Якщо у вашому будинку є маленькі діти, ви повинні з особливою ретельністю підходити до вибору питної води. Адже організм дитини більш схильний до вірусів та інфекцій, ніж організм дорослої людини. Тому, якщо замовити питну воду додому, можна в якійсь мірі убезпечити дитину від великої кількості захворювань. Для дуже маленьких дітей педіатри рекомендують кип'ятити воду в будь-якому випадку.

Доставка бутильованої води додому

На якість бутильованої води, що доставляється до вас додому, впливають не тільки сучасні методи фільтрації, але і тара. Бутель для нашої питної води виготовлена ​​з якісних матеріалів, без шкідливих домішок. Тому, вода не має ніяких сторонніх присмаків.

Бутильована вода «Рощинская» має ряд переваг:

  • Аерація - насичення води киснем;
  • У мінеральний склад води входять Ca і Mg;
  • Замовити воду додому — просто;
  • Оптимальний рівень pH;
  • Екологічність.

Свердловина води «Рощинская» знаходиться в екологічно-чистої санаторній зоні. Глибина, що розташувалася там свердловини становить близько 134 метрів. Цього цілком достатньо, для того, щоб вода набула всі необхідні корисні якості і властивості.

Для того щоб, оформити замовлення води, вам потрібно зробити кілька простих дій. З цим може впоратися навіть дитина.

 

Доставка питної води додому

Замовити воду додому в Харкові можна за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» або заповнивши нескладну форму на нашому сайті. Доставка води по Харкову здійснюється у зручний для вас час. Наші співробітники здійснюють рознос води по квартирах, що істотно полегшує весь процес доставки.

З вирішенням різноманітних питань вам завжди зможуть допомогти наші менеджери. Ви можете отримати повну консультацію з вас питань, уточнити склад і якість води, необхідний вам об'єм і багато іншого. Для зручного використання питної води з 19 літрових бутлів на нашому сайті запропоновані різноманітні помпи і кулери. Ми робимо все, щоб купити питну воду з доставкою додому стало легко і просто!

До того ж зараз діє акція: «Замов додому 3 бутлі води «Рощинська» і отримай в подарунок помпу!»

Умови акції:

1. При замовленні трьох бутлів води «Рощинська» ми даруємо помпу! При цьому мінімальний термін повернення тари становить 5 місяців.

2. Тара - заставна (заставна вартість однієї пляшки - 150 грн.) Або обмінна.

3. Акційна пропозиція діє при першому замовленні для нових клієнтів.

Регулярне вживання природного і натуральної води є запорукою прекрасного самопочуття! Доставка води в Харкові від «Рощинської» — гарантія регулярного вживання природного і натуральної води!