Купити помпи для води в Харкові

Регулярне вживання натуральної та природної води, безумовно, корисно! А допомогти полегшити процес споживання води можуть різноманітні помпи. Такі помпи для води в Харкові доступні за дуже привабливими цінами, а купити помпу для води в Харкові можна на нашому сайті.

Помпа для води в Харкові

Наша мета - не тільки забезпечити вас корисною мінеральною водою, але і забезпечити різними супутніми товарами. В тому числі, і помпами. Роблячи замовлення будь-яким зручним способом, наш клієнт може вибрати і купити помпу для води. При наявності такого пристосування процес розливу води стає набагато простіше і зручніше.

Купити помпу - отримати порцію води без зайвих зусиль
Помпа для води необхідна для комфортної порціонної подачі води з великою бутлі (19 л). Залежно від методу подачі води помпи ділять на:

Механічні - з ручною накачуванням;
Електричні - з насосом.
Обидва види помп володіють перевагами і недоліками. Перевага механічної помпи (ручна помпа для води) - це порівняно недорога вартість. При цьому, така помпа вимагає додаткового прикладання сили для подачі води.

Електричні помпи в свою чергу ділять на:

Електричні помпи, що працюють від мережі;
Електричні помпи, що працюють на батарейках.
Переваги електричної помпи - простота експлуатації і відсутність в необхідності докладання додаткової сили.

Ручна помпа для бутильованої води
Ручна помпа для води (механічна) виготовляється з якісних первинних матеріалів, які відповідають санітарним нормам і гігієнічним вимогам. Зручний цанговий затиск помпи «LiLu» Maximum дозволяє ефективно і швидко витягати воду з бутлів. При цьому його легко зняти і переставити на іншу сулію. Обсяг необхідної тари - 19 літрів.

Механічна помпа «LiLu» Maximum сертифікована, зручна і проста в експлуатації і має тривалий термін служби. Подача води здійснюється після декількох натискань на кришку механічної помпи.

Помпа для води електрична
Як уже згадувалося вище, електричні помпи, істотно полегшують процес подачі води. Вам достатньо натиснути на кнопку і набрати необхідну кількість води з пляшки. Електричні помпи для води, як і механічні, призначені для установки на горлечко 19-ти літрових бутлів.

Електрична помпа для води (від мережі)
Подача води за допомогою електричної помпи Hot Frost A12 здійснюється занурювальним насосом. Помпа працює від мережі 220 В. Крім самої помпи в комплект поставки входять:

  • адаптер від мережі 220V;
  • з'єднувальний шнур від автомобільного "прикурювача";
  • з'єднувальний шнур з роз'ємом USB.

Електронасос помпи працює без зайвого шуму і не створює додаткових незручностей. Така помпа встановлюється на шийку бутля і жорстко фіксується спеціальної затискної гайкою.

Електрична помпа для води (на батарейках)
Як і в попередньому випадку, подача води здійснюється занурювальним насосом. Помпа Hot Frost A10 дуже легка і компактна, працює від двох батарей типу «D». Такий пристрій істотно полегшує розлив води і не вимагає додаткових пристосувань або дій. Вам достатньо лише раз в 6-8 місяців замінювати елементи живлення. Вам достатньо купити помпу для води в Харкові і насолоджуватися якісним продуктом.

Помпа для бутильованої води - вибір за вами!
Всі три варіанти помпи для води мають великий термін експлуатації, виконані з якісних матеріалів і відповідають гігієнічним вимогам і санітарним нормам. Вам залишається лише визначитися з ціновою політикою і необхідними функціями. Сучасний дизайн, простота форм і доступні ціни роблять придбання помпи вдалим і вигідним.