Ціни на доставку бутильованої води

1-2   бутля 19,8 літрів
(Са+) 85 грн.
(Са-)  85 грн.

Замовити зараз

 ( заставна вартість тари 200 грн. )

3 - 5 бутля по 19,8 літрів 
(Са+) 80 грн.
(Са-)  80 грн.

Замовити зараз

( заставна вартість тари 200 грн. )

6 - 9 бутлів по 19,8 літрів 
(Са+) 75 грн.
(Са-)  75  грн.

Замовити зараз

( заставна вартість тари 200 грн. )

Природна питна вода забезпечує нормальне функціонування людського організму, правильний метаболізм, роботу клітин і внутрішніх систем. Якість води, що споживається, значно впливає на самопочуття і здоров'я. У містах-мільйонниках питання екологічно чистої води стоїть особливо гостро, тому замовлення води в Харкові здійснюють як величезні підприємства  для співробітників, так і приватні замовники для особистих потреб. Обсяги споживання безперервно ростуть, потрібні все більш великі поставки.

На сьогоднішній день доставку води додому в Харкові пропонує достатня кількість компаній. Присутність здорової конкуренції дає можливість клієнтам вибирати найбільш вигідні й цікаві пропозиції. Адресна доставка - це неймовірно зручно, адже таким чином для постійної наявності в будинку або офісі чистої води не доводиться витрачати багато часу. Найбільш популярний обсяг для замовлення води - це бутлі по 19 літрів.

 

По-справжньому висока якість бутильованої води

Деякі люди для отримання чистої води купують дорогі фільтраційні системи або їздять до природних водойм, джерел. Такі методи трудомісткі та далеко не завжди себе виправдовують. Навіть найпередовіші фільтри не здатні за один цикл зробити проточну воду цілком безпечною і придатною для пиття. Що стосується «чистих» джерел, то нерідко там міститься більше шкідливих домішок і бактерій, ніж у водопровідній воді. Відповідно замовлення питної води «Рощинська» в Харкові є найбільш доцільним рішенням. Тим більше що одного  бутля об'ємом 19 л вистачить приблизно на тиждень.

Вода питна оброблена "Рощинька" сертифікована МОЗ, відповідає всім прийнятим стандартам і гігієнічним нормам. Тим, хто перебуває в роздумах, яку воду замовити додому, Харків надає дійсно великий вибір, тому розбірливість не буде зайвою. Ми впевнені в якості своєї продукції, тому що перед потраплянням до споживача вода "Рощинська" проходить складний ланцюжок технологічних процесів, в які входять:

- аерація (насичення киснем);

- зниження вмісту заліза;

- вплив ультрафіолетом (антисептичний ефект без зміни хімічного складу).

Місце видобутку води — великий парк в санаторній зоні (134-метрова свердловина), далеко від міського смогу, де панує первозданна природна гармонія. Незабаром після доставки з джерела в Харків, ретельної обробки і розливу по пляшках, вода развозится додому, однак ціна на неї залишається цілком доступною. Вартість одного 19-літрового бутлю варіюється в залежності від замовленого обсягу.

 

Питна вода 19 літрів, що поставляється,  має хороший смак, слабку мінералізацію, оптимальний кислотно-лужний рівень. Її вживання підтримує загальний тонус, а гідрокарбонати, що входять до складу, очищають дихальні шляхи і сприятливо позначаються на стан печінки. Завдяки розчиненим сульфатам активізується робота кишечника, налагоджується діяльність жовчного міхура.

Сучасний сервіс

Клієнти мають можливість купити воду в Харкові і області, заповнивши просту форму онлайн-замовлення. Досить вказати контактні дані і після цього в розмові з менеджером уточнити деталі, наприклад, кількість і обсяг (19 літрів) води. Сервіс орієнтований на максимальну зручність споживачів, тому все відбувається оперативно. Розвіз води "Рощинська" здійснюється 6 днів на тиждень, тому клієнтам не доводиться довго чекати.

Якщо ви бажаєте купити воду оптом/в роздріб, і Харків/Харківська область — ваше місце розташування, то вода "Рощинська" стане ідеальним варіантом. Ми гарантуємо, що бажання кожного клієнта будуть почуті, терміни поставки дотримані, а якість продукції дозволить по-новому поглянути на питну воду.