Ціни на доставку бутельованої води

1   бутель 19,8 литрів
(Са+) 70 грн.
(Са-)  70 грн.

Замовити зараз

 ( залогова вартість тари 150 грн. )

2 - 3 бутля по 19,8 литрів 
(Са+) 65 грн.
(Са-)  60 грн.

Замовити зараз

( залогова вартість тари 150 грн. )

4 - 9 бутлів по 19,8 литрів 
(Са+) 55 грн.
(Са-)  50  грн.

Замовити зараз

( залогова вартість тари 150 грн. )

Природна питна вода забезпечує нормальне функціонування людського організму, правильний метаболізм, роботу клітин і внутрішніх систем. Якість води, що споживається, робить досить значний вплив на самопочуття і здоров'я. У містах-мільйонниках питання екологічно чистої води стоїть особливо гостро, тому замовлення води в Харкові здійснюють як величезні підприємства — для співробітників, так і приватні замовники для особистих потреб. Обсяги споживання безперервно ростуть, потрібні все більші поставки.

На сьогоднішній день замовлення води додому Харків пропонує достатня кількість компаній. Присутність здорової конкуренції дає можливість клієнтам вибирати найбільш вигідні і цікаві пропозиції, а адресна доставка - це неймовірно зручно, адже таким чином для постійної наявності в будинку або офісі чистої води, не доводиться витрачати багато часу. Найбільш популярний обсяг для замовлення води - це бутлі по 19 літрів.

 

По-справжньому високу якість бутильованої води

Деякі люди для отримання чистої води, купують дорогі фільтраційні системи або їздять до природних водойм, джерелам. Подібні методи трудомісткий і далеко не завжди себе виправдовують. Навіть самі передові фільтри не здатні за один цикл зробити проточну воду цілком безпечною і придатною для пиття. Що стосується «чистих» джерел, то нерідко там міститься більше шкідливих домішок і бактерій, ніж в тій же водопровідній воді. Відповідно замовлення питної води «Рощинская» в Харкові є набагато більш доцільним рішенням. Тим більше що однією бутлі об'ємом 19 л вистачить приблизно на тиждень.

Вода питна оброблена "Рощинская" сертифікована МОЗ, відповідає всім прийнятим стандартам і гігієнічним нормам. Тим, хто перебуває в роздумах, яку воду замовити додому, Харків надає дійсно великий вибір, так що розбірливість не буде зайвою. Ми впевнені в якості своєї продукції, так як перед попаданням до споживача, "Рощинская" проходить складний ланцюжок технологічних процесів, в які входять:

- аерація (насичення киснем);

- зниження вмісту заліза;

- вплив ультрафіолетом (антисептичний ефект без зміни хімічного складу).

Місце видобутку води — великий парк в санаторній зоні (134-х метрова свердловина), далеко від міського смогу, де панує первозданна природна гармонія. Незабаром після доставки з джерела в Харків, ретельної обробки і розливу по пляшках, вода развозится додому, однак ціна на неї залишається цілком доступною. Вартість однієї 19-літрового бутля варіюється в залежності від замовленого обсягу.

 

Питна вода 19 літрів, що поставляється,  має хороший смак, слабку мінералізацію, оптимальний кислотно-лужний рівень. Її вживання підтримує загальний тонус, а гідрокарбонати, що входять до складу, очищають дихальні шляхи і сприятливо позначаються на стані печінки. Завдяки розчиненим сульфатів, активізується робота кишечника, налагоджується діяльність жовчного міхура.

Сучасний сервіс

Клієнти мають можливість купити воду в Харкові і області, заповнивши просту форму онлайн-замовлення. Досить вказати контактні дані, і після цього в розмові з менеджером уточнити деталі, наприклад кількість і обсяг (19 літрів) замовляється води. Сервіс орієнтований на максимальну зручність споживачів, тому все відбувається гранично оперативно. Розвіз води "Рощинская" здійснюється 6 днів на тиждень, так що клієнтам не доводиться довго чекати.

Якщо Ви бажаєте купити воду оптом / в роздріб, і Харків / Харківська область — Ваше місце розташування, то "Рощинская" стане ідеальним варіантом. Ми гарантуємо, що бажання кожного клієнта будуть почуті, терміни поставки дотримані, а якість продукції дозволить по-новому поглянути на питну воду.