Доставка води в автоцистернах по Харкову

Компанія «Рощинская» доставляє воду до вашого будинку в цистернах з нержавіючої сталі, по мікрорайонах, в різні куточки нашого міста. Такі цистерни для розвезення і доставки води додому у Харкові використовує тільки наша компанія.

Нержавіюча сталь є кращим на сьогоднішній день матеріалом для зберігання і транспортування столової мінеральної води. Даний матеріал слабо піддається впливу навколишнього середовища. Цистерни мають в своїй конструкції термопрослойку, яка знаходиться між 2-ма шарами нержавіючої сталі. Такий прошарок сприяє збереженню оптимальної температури води незалежно від пори року. Зовнішній шар складається з технічної нержавіючої сталі, а внутрішній з харчової, яка ніяк не впливає на смакові якості доставленої додому води.

Це дає можливість нашій компанії доставляти воду «Рощинська» до вашого будинку в первинному вигляді зі збереженням всіх корисних властивостей. Автомобілі їздять по заздалегідь встановленими маршрутами та запланованими графіками. Час приїзду автомобіля Ви можете уточнити по тел. 761-30-91, 050-513-72-82, 063-761-30-91. У автомобіля Ви можете ознайомитися з документами, що стосуються якості води та її складу. Водій надасть інформацію про воду і наші акції.

Більш детальну інформацію про воду та найближчі адреси зупинки автоцистерни Ви можете дізнатися за телефоном 761-30-91. Значення води важко переоцінити, адже це — основа для всього живого. Значення якісної води теж вельми високо, адже чиста вода — це запорука міцного здоров'я і ясних думок. Натуральна природна вода «Рощинская» — це стандарт бездоганної якості і смаку. Контактні телефони: 761-54-24, 761-30-91, (050) 513-72-82