Чому корисно пити воду «Рощинська»?

До мінерального складу води входять
Ca (кальцій) та Mg (магній):
  • допомагають зняти стрес
  • стимулюють розумову активність
  • дозволяють бути в хорошій фізичній формі
  • необхідні для нормального росту і розвитку скелета
  • забезпечують нормальне функціонування серця і м'язів

Хімічний склад (мг/куб.дм.)

Загальна мінералізація427
Кальцій90
Магній19
Калій13,2
Натрій107
Кремній11
Цинк0,043
Гідрокарбонати415
Хлориди13,3
Сульфати5
Сухий залишок560
рН7,3
Жорсткість6

Переваги води «Рощинська»

1
Экологічність

Джерело води "Рощинська" розташовано в екологічно чистому, красивому куточку природи, де знаходиться відомий на всю Україну санаторій "Роща".

2
Склад

Що ж являє собою вода "Рощиньска"? Це — чиста натуральна вода, що має добрий смак, слабку мінералізацію та нейтральний рівень pH.

3
Водопідготовка

Перш, ніж потрапити до споживача, вода "Рощиньска" проходить важливі технологічні процеси обробки: аерацію і знезараження ультрафіолетом.

4
Доставка

Доставка по Харкову виконується з 7-00 до 22-00 в залежності від місця проживання. Часовий інтервал уточнюється у диспетчера.

Сертифікати

 

Доставка питної води додому й до офісу

Люди давно намагаються знайти, від чого залежить довголіття людини — від способу життя і звичок, від харчування, від закладених природою особливостей кожного організму. Все перераховане справедливо лише в деякій мірі, а в дійсності якість і тривалість життя безпосередньо залежать від води: рідина потрібно абсолютно всім органам і системам людського організму, причому в достатній кількості..

Якою має бути якість питної води

Про якість питної води рано чи пізно замислюються все люди. Про її цінності неодноразово говорили вчені і медики, пояснюючи, що чиста свіжа вода - це не розкіш, а необхідність.

Природно, вода для оселі в Харкові, подана металевим трубам, істотно «збагачена» всілякими елементами, ось тільки зовсім не в бік поліпшення. Подана таким чином вода на жаль не підходить ні для пиття, ні для приготування їжі, а її вживання може обернутися серйозними неприємностями в плані здоров'я.

Якщо недосконалу екологію і забруднене повітря виправити дуже складно, то подбати про якість споживаної рідини людині цілком під силу. Щодня вживаючи в необхідній кількості свіжу очищену питну воду, в якості якої не доводиться сумніватися, можна забути про будь-яких хворобах і завжди перебувати в тонусі.

Кращий вихід - доставка питної води

Чисту воду можна купувати в аптеці або магазині, але ж далеко не завжди є фізична можливість це зробити - причиною стає наша постійна зайнятість. Саме тому найвірнішим рішенням в Харкові буде замовити воду додому і замовити воду в офіс - така послуга зараз дуже затребувана, її переваги очевидні. Найпростіший вихід в Харкові купити бутель на 20 літрів, і регулярно оновлювати запаси чистої води в ньому.

Доставка води додому в Харкові здатна істотно полегшити організацію побуту і поліпшити якість життя. Доставляються на дом вода в Харкові, якісна та екологічно чиста - це не просто безпечний, але дуже корисний продукт, який не потребує додаткового кип'ятіння. Її можуть вживати навіть новонароджені діти! На ній можна готувати абсолютно будь-які страви, що істотно підвищить їх смакові якості.

Замовлення води в офіс в Харкові — це додаткове прояв турботи керівництва про своїх співробітників. Чиста вода може бути використана для смачного чаю і кави, різноманітних бульйонів і вермішелей швидкого приготування. У Харкові доставка питної води є настільки затребуваною послугою, що скоро не залишиться компаній, не вдаються до неї. До того ж в Харкові доставка води великими партіями обходиться набагато дешевше, ніж покупка декількох пляшок.

Замовлення води в Харкові має ще один дуже важливий перевага: привіз здійснюється максимально швидко і у зручний для замовника час, в рамках робочого дня компанії з очищення та доставки води в Харкові.

Де замовляти воду

Замовляти питну воду в Харкові слід тільки в компаніях, що мають відповідні сертифікати і регулярно проходять перевірку на якість виконуваної очищення. До таких компаній належить «Вода« Рощинская ».

Ви хочете дізнатися, як замовити воду в офіс або як замовити воду додому? У тому, щоб замовити воду в Харкові, немає нічого складного: заявки можна залишити на кілька номерів телефонів компанії.

Питна вода, замовлена ​​в Харкові, має прекрасний смак, містить необхідний баланс мікроелементів. Її вживання стане гарантією відмінного здоров'я!