Доставка води в офіс

 

Доставка води в офіс в Харкові є однією із затребуваних послуг серед офісних установ, а кулер з чистою і природною водою — невід'ємна частина офісного приміщення. ТМ «Рощинская» — це чиста натуральна вода з оптимальним рівнем pH.

Якісна питна вода в сучасному світі просто необхідність, так як підтримання всіх функцій і систем організму безпосередньо залежить від того що ми п'ємо і в якій кількості. Особливо це стосується жителів мегаполісів і великих міст, в тому числі і Харкова. Природна вода «Рощинская» має натуральний смак і слабку мінералізацію. Саме тому, необхідно потурбуватись про здоров'я співробітників і замовити доставку води в офіс.

Така питна вода не тільки чудово втамовує спрагу, а й сприяє підтримці кислотно-лужного балансу організму, що дуже важливо для офісних працівників. Доставлена ​​вода в офіс натуральна і природна, адже наш джерело розташоване на глибині 110 метрів і знаходиться в екологічно-чистої санаторній зоні, тому якість води відповідає європейському рівню.

 

Замовлення води в офіс - економія дорогого часу

Для сучасної людини час — найцінніший ресурс, особливо для офісного співробітника. Постійні deadline і повна завантаженість, не залишають часу на виконання найпростіших речей.

Замовити воду в офіс можна в пару кліків на сайті або ж одним дзвінком по телефону, це дозволить заощадити ваш час. Тим більше, що наша доставка питної води працює для вас 6 днів в тиждень.

За ваше замовлення води в офіс відповідає наш менеджер, який в найкоротші терміни оформить ваше замовлення і відповість на питання, що цікавлять. Це не тільки допоможе заощадити час, а й збереже ваше емоційну рівновагу.

 

Доставка питної води в офіс

Якісна питна вода для офісу — це чиста, збагачена киснем природна вода. Регулярне вживання води «Рощинская», доставленої в ваш офіс, дозволяє поліпшити функціонування організму в цілому. А саме:

  • Сприяє очищенню організму;
  • Сприяє формуванню нових клітин в організмі;
  • Питна вода в офіс сприяє прискоренню метаболізму;
  • Підтримка організму в тонусі;
  • Допомога в поліпшення самопочуття.

Замовлення води в офіс забезпечить співробітників своєчасним угамуванням спраги і можливістю готувати улюблені напої на якісної чистій воді, яка тільки підкреслить їх вишуканий аромат і смак.

Кулер для води в офіс забезпечить вас гарячою водою

Бутильована вода «Рощинская» доставляється обсягом 19,8 літрів. Тому для зручного використання води, необхідні помпа або кулер. Зручний настільний або підлоговий кулер дозволяє забезпечити співробітників офісу не тільки якісною водою, але і дозволити економити час на кип'ятіння води для чаю або кави. У спеціальному резервуарі кулера завжди знаходиться гаряча вода, її температура оптимальна для заварювання чаю, зберігаючи його користь і смак.

Вода в офіс з доставкою по Харкову

Це однозначно питна вода ТМ «Рощинська», крім високої якості нашого продукту, своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • Безкоштовну доставку;
  • Доставку в будні і вихідні;
  • Доставку питної води в офіс і рознос балонів по офісах;
  • Швидку доставку;
  • Постійна наявність акційних пропозицій для нових клієнтів.

До того ж зараз діє акція: «Замов воду в офіс — отримай такий же обсяг води додому БЕЗКОШТОВНО!»

Умови акції:

1. Доставка акційною безкоштовної води здійснюється як на один, так і на кілька домашніх адрес, за бажанням замовника.

2. Тара - заставна (заставна вартість однієї пляшки - 150 грн.) Або обмінна.

3. Акційна пропозиція діє при першому замовленні для нових клієнтів.

Якісна вода служить запорукою щоденного прекрасного самопочуття і незамінним джерелом енергії. Крім замовлення питної води в офіс, для вас доступна доставка води додому