Пурифайер HotFrost V115 PUF

Цiна: 7350 грн.

Пурифайер HotFrost V115 PUF - це новий вид кулера підлогового типу для глибокого очищення води. Такі прилади, на відміну від звичайних кольорів, безпосередньо підключаються до водопроводу, що автоматично робить їх економічно вигідним рішенням для постійного забезпечення чистою водою як офісів, так і приватних будинків за допомогою 4-х ступенів очищення. Вони відрізняються досить високою швидкістю фільтрації, простотою у використанні, надійністю і довговічністю, а функції нагрівання та охолодження, як у традиційного кулера, зроблять побут простіше і затишніше.

У пурифайер HotFrost V115 PUF використовується 4-х ступінчаста система фільтрації. Є два основних типи фільтрації: ультрафільтраційна і зворотний осмос.

Пурифайер забезпечений захистом від протікання.

Своєчасна заміна фільтрів допоможе Вам завжди мати під рукою чисту воду для приготування гарячих і холодних напоїв, а також перших страв і соусів. Фільтри входять в комплектацію апарату!

Використовуючи Пурифайер HotFrost V115 PUF, Ви отримуєте кришталево чисту освіжаючу, і що немало важливо, економічно дешеву питну воду в потрібній кількості і без обмеження в часі.

Характеристики:

Тип температур води: гаряча - холодна
Колір білий
Тип розміщення: підлоговий
Тип охолодження: компресорний
Потужність нагріву: 650 Вт
Потужність охолодження: 90 Вт
Продуктивність нагрівання: 5.5 л / год
Продуктивність охолодження: 2.0 л / год
Регулювання температур: немає
Розмір (нетто) ш * в * г (мм): 310 * 1040 * 360
Розмір (брутто) ш * в * г (мм): 358 * 1120 * 386
Вага (нетто): 18.40 кг
Вага (брутто): 20.20 кг
Клас енергоефективності нагріву: В
Клас енергоефективності охолодження: А