Кальцій - запорука вашого здоров'я

Особливо важлива наявність достатньої кількості кальцію для організму майбутньої матері. У період вагітності кальцій грає дуже важливу роль у всіх обмінних процесах.

Рекомендована добова норма кальцію для жінок - 1000 мг. Однак під час вагітності потреба в кальції зростає, і до третього триместру добова норма може досягати 1500-1800 мг. Це пояснюється тим, що кальцій в цей час активно використовується в якості будівельного матеріалу для кісток скелета, сухожиль, зв'язок, тканин і внутрішніх органів нової людини. Якщо в організм вагітної не поступатиме необхідної кількості кальцію, це негативно позначиться як на її здоров'ї, так і на здоров'ї дитини, оскільки всі необхідні вітаміни і мікроелементи плід отримує через організм майбутньої матері. Також кальцій знижує ризик передчасних пологів і викиднів, попереджає підвищення артеріального тиску, стимулює роботу серця.

В період лактації організм матері-годувальниці продовжує працювати в посиленому режимі і через грудне молоко постачає дитину необхідними поживними речовинами, вітамінами і мінералами. Для нормального розвитку і зростання немовляті в цей період щодня потрібно 250-300 мг кальцію. Відповідно добова потреба в кальції у жінки в цей період може зростати до 2000 мг. Адже організм матері не тільки постачає кальцієм дитину, але і починає активний процес відновлення після пологів, для якого також дуже важливий достатній рівень кальцію. Забезпечити норму і не допустити дефіциту кальцію в організмі матері-годувальниці допоможе дієта, що включає продукти, багаті кальцієм. Це не тільки молочні продукти, а й горіхи, зелень, бобові, сухофрукти, риба. Прекрасно доповнить раціон природна вода з високим вмістом кальцію. На це важливо звернути особливу увагу тим молодим мамам, яким дієта під час лактації обмежує молочні продукти і сир (сучасні вчені вважають, що вони є однією з основних проблем травлення у немовлят в перші три місяці життя).

Вода «Рощинська» є унікальним джерелом кальцію, тому що мінерали в ній збалансовані самою природою та ідеально засвоюються.