Кулери для води HotFrost

Кулери для води HotFrost

Цiна: 7350 грн.

Сучасний офіс неможливо уявити без кулера для води, будь-то компанія з трьох співробітників або ж величезний холдинг. Крім офісів, кулери стали все частіше з'являтися і в наших будинках. Давно вже ні для кого не секрет, що пити воду з під крана можна лише гарненько її прокип'ятивши або ж використовуючи всілякі дорогі фільтри. Тому люди все частіше замовляють воду додому. 19 літровий бутель хороша своїм обсягом, але налити воду з такого посуду досить проблематично, тому для зручного розливу води використовують різноманітні помпи і кулери.

Купити кулер для води в Харкові з нами легко і просто!
Зараз купити кулер для води в Харкові найпростіше, зробивши замовлення на нашому сайті або ж зателефонуємо за телефонами, вказаними в розділі "Контакти". Природно, перш ніж робити замовлення, необхідно визначиться з вибором. Для початку давайте розберемося що з себе представляє кулер і які види кольорів бувають.

Найбільшого поширення набули два види кольорів:

підлогові кулери;
настільні кулери.
Обидва види кольорів працюють від мережі 220 В.

Загальне визначення слова кулер говорить нам про те, що це спеціальний апарат призначений для дозованого розливу води. Кулери також можуть бути з різними додатковими функціями, такими як:

кулер для води з охолодженням;
кулер для води з нагріванням.

Нагрівання води в кулері обов'язкова функція, а ось охолодження - це додаткова. Найбільш поширеним способом охолодження є компресійний, яке в чотири рази швидше і сильніше охолоджує воду.

На нашому сайті представлений великий асортимент різноманітних моделей кулерів. Під будь-який смак. Тому, ви з легкістю зможете підібрати підходящий саме Вам!

Купити настільний кулер - компактний і надійний
Крім невеликих габаритних розмірів настільні кулери мають більшу кількість переваг. Представлені на нашому сайті настільні кулери мають дуже корисну функцію нагріву води.

Кулер з підігрівом води - це дуже зручно, особливо якщо немає під рукою чайника або кавоварки. Вода нагрівається до оптимальної температури за кілька хвилин, потім її температура підтримується на одному рівні.

Крім такої корисної функції настільні кулери мають:

невеликими габаритними розмірами;
низьким енергоспоживанням;
лаконічним дизайном;
прийнятною вартістю.

Найчастіше настільний кулер обладнаний двома кранами, один для холодної, а другий для гарячої води. Температура гарячої води досягає 95 градусів за Цельсієм. Це найоптимальніша температура для заварювання чаю або кави.

Подача води здійснюється за допомогою краником "пуш" або за допомогою кнопок, розташованих на корпусі апарату. Система "пуш" дозволяє одним рухом налити води в чашку або склянку, вам потрібно здійснити натиск чашкою на краник і набрати необхідну кількість води. Якщо у вас невеликий офіс, то купити кулер настільний, ціна на який коливається приблизно від однієї до п'яти тисяч гривень - то що потрібно!

Купити підлоговий кулер для води в Харкові - для офісу і вдома
Підлогові кулери найчастіше відрізняються від настільних наявністю додаткової секції. Безпосередньо під кранами для води розташовується ніша. Залежно від вартості кулера в цій ніші може бути або місце для зберігання посуду або чайно-кавових аксесуарів, або невеликий холодильник. Деякі моделі передбачають в цьому місці розміщення самого бутля з водою.

На нашому сайті представлений великий асортимент підлогових кулерів, ціна на які варіюється приблизно від 1800 до трохи більше 10000 гривень. Ви зможете з легкістю підібрати підлоговий кулер, виходячи зі свого бюджету і необхідного дизайну. Такий апарат прекрасно впишеться в інтер'єр офісу і домашньої кухні, навіть, якщо простір не володіє великими габаритами.